Вино с одуванчеГов


Когда прийдет настоящая весна и зацветут одуванчики сделаю вино с ник по рецепту любезно предоставленном userinfo.gifТаня

Для приготовления 4 литров вина из одуванчиков надо собрать не менее литровой банки цветков (плотно набитой) без цветоносов, залить кипятком (3,5 литра и оставить на сутки настаиваться. После сырье отжать, а в полученную жидкость добавить лимонную кислоту (1-2 чайные ложки). В 0,5 литра воды растворить сахарный песок (1килограмм) и вылить в отвар цветов, туда же положить 8-10 не мытых изюминок (насколько я знаю на их кожице есть винные дрожжи) изюминок. Держать в теплом месте 1-2 дня, затем перелить вместе с изюмом в бутыль и закупорить любым способом, дающим возможность выходить углекислому газу и не впускающим в бутыль наружный воздух,например, наденьте на горлышко проколотый воздушный шарик или резиновую перчатку(а лучше в крышке сделать дырочку ,вставить резиновую трубочку ,облепить пластелином возможные трещины и противоположный конец трубочки опустить в банку с водой). При окончании брожения вино слить без осадка при помощи резиновой трубки(не болтать). Должно пройти около 1 месяца(но обещают ,что через полгода это будет вообще-напитог богов)

 

Было бы неплохо еще и иллюстрацииРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 26
А якраз книжку з такою назвою зібралася читати)
ы, велика ? в оригіналі чи електронна?
в аудіоформаті)))
Українською?
ні
українською можеш почитати тут http://ukrcenter.com/library/read.asp?id=6044&read=true
Я на Укрцентрі забанена довічно. Сподобилася. :) В мене цей твір є на папері. Я думала, що вже й аудіо зробили. :(
аудіо на українській мові дуже мало є, а якщо є то тільки українські автори, на жаль. А чого забанена? Що вже натворила?
Та було... за часів грузинської війни деякі "дзєятєлі" вже почали волати на теми "якщо завтра війна". Ну то я втрутилася та й заявила, що поки російська армія прийде до західних областей, східняки вже будуть у могилі, а західняки тим часом переважно повтікають до канадських родичів чи деінде. А вже тимбільше, мовляв, я не хочу слухати тих, кто з України поїхав, а тепер навчає з-за кордону, як нам жити. Бач, тавріяки все-таки вважають себе українцями, і хоч вони переважно суржикомовні, але кацапам тирки дають добряче, якщо ті зазнаються. От і получаєцця: недайбогшо станеться, оті всі суржикомовні "манкурти" загинуть першими (тих, хто стрічатиме російську армію квітами, зараз не згадуватимем). Тобто, радикали своєю ідіотською поведінкою в першу чергу наражають на небезпеку тих, кого навіть і за справжніх українців не вважають. (Я живу там, де вже була колись танкова битва. І досі залізяччя викопують)... Ну й забанили мене, чи довго вміючи?
=) ну то тебе тільки в форумі забанили чи таки по ip адресі навіки?
Бачу чисту сторінку.
ну то міняй ip чула, що зараз провайдери надають такі послуги))
В нас поки що нема можливості. Ми вже давненько стоїмо в черзі на окремі айпі хоча б для одного компа (в нас дома три компи), але поки що дулю маємо, а не айпі... Причому, боюся, що анонімайзер теж не поможе (втім, я не пробувала, я просто беру книжки на Чтиві)
І разом зі мною бачать чисту сторінку близько 200 осіб, бо в мене сірий айпішнік. До речі, я про це попередила, мовляв, давайте я просто піду з форуму, але не чіпайте айпішнік, бо люди не зможуть читати книжки. Ніфіга, таки зобанили. Отака, бач, забота про читача. :(
от гади. за такої фігні забанити...
Та сатрапи, бл...
після слова манкути на тавричан хотів тобі напхати, але це більше дійсність. Пережитки совдепії... Та все ж жорстко ріжиш правду-матку.
На тавричан... а де я живу, по-твоєму? Я вже 20 років живу в Миколаївській області. Російські танки будуть у нас дуже швидко, і чхнути не встигнеш.
Та ні, в нас жеж армія є!
Де??? (оглядається навкруги). Не розказуй мені про армію, в мене маманя в воєнкоматі працювала.
В тебе маманя працювала, а я служив, хоча ... службою то назвати важко, навчили мене багато в тій арміі, втратив тільки час, але не хочеться мені думати про погане, краще вірити в силу нашої армії. Про війну.... ну її в дупу. І з якого хрена Росіі на нас нападати? Товаришувати треба.
Товаришувати чи нє, але, звиняюсь, краще не зал***ся, бо масою задавлять, навіть без ружжа. Я ото не люблю, коли дехто починає волати, мовляв, "ФСЕ!ВИКОПУЮ ДІДОВОГО КУЛЕМЕТА!ВСІ НА ҐЕРЦЬ! ХТО ЗА МНОЮ?". Та собачка, шо багато гавкае, - не кусається (мене це, теж стосується, до речі, бо я таки гавкуча :) ).
Навіть і не знаю як себе повів в такій ситуації. Хай Бог милує.
Отож.
як на рахунок поділитися? :)
пошукай в інеті. має бути.